Blog

Jak pečovat o svou kabelku?
Stejně tak, jako si zaslouží péči tvé oblečení nebo třeba tvé tělo, ani na doplňky by se nikdy nemělo zapomínat. Ano, mluvím o kabelkách, které jsou nedělitelnou součástí našeho outfitu, něčím, bez čeho by ses snad žádná žena neobešla, protože si co budeme povídat – která z nás nemá doma ani jednu kabelku?
Jaké šaty pro tvou postavu?
I když na články o letní módě a šatech je už trošku pozdě, protože podzim se už neúprosně blíží, listí žloutne a začínáme ze skříní vytahovat teplejší kabátky, doufám, že článek jaké šaty zvolit podle typu tvé postavy se budou hodit pro každé roční období.
Tipy a triky pro tvůj šatník
Opět jsem tu s článkem do rubriky módní tipy, který nebude tak úplně módním tipem, spíš se připojí k těm praktickým radám. Šatník přeci vlastní každá z nás, ať už větší či menší a zaslouží si, aby byl hezký.
Nový trend: Silné obočí
Nevím, zda je úplně správné tvrdit, že silné a přirozené obočí je nový trend, protože vždy se našel někdo, kdo to za „in“ považoval již dříve, v poslední době mi ale přijde, že se o tom mluví čím dál tím víc a také vídám na fotografiích a na youtube více modelek a celebrit, které takhle obočí nosí.